Vyberte si:

Výkup bytů v OV

Výkup bytů v osobním vlastnictví

Výkup bytů v DV

Výkup bytů v družstevním vlastnictví

Výkup bytu před privatizací

Výkup bytu před privatizací

Výkup bytu v exekuci

Výkup bytu v exekuci

Výkup bytu před dražbou

Výkup bytu před dražbou

Exekuce bytu

Exekuce bytu a exekuce na bytu

Jsme schopni vyřešit Vaší exekuci na bytě a zajistit komunikaci s exekutorem. Exekuce na bytě je řešitelná výkupem bytu v exekuci. Exekuci za Vás vyplatíme a dohodneme další postup prodeje bytu.

Co je to exekuce?

Podle zákona § 251 Občanského soudního řádu - Nesplní-li povinný dobrovolně rozhodnutí soudu, může oprávněný podat návrh na soudní výkon rozhodnutí = Exekuce.

1. Exekuce provedením srážek ze mzdy - v případě, že je dlužník zaměstňaný, nebo má jiný pravidelný příjem. Věřitel musí označit zaměstnavatele.

Zápory : Nelze ztrhnout vše,co převyšuje minimální mzdu - > splátka může být velmi malá, dlouhé splácení.

2. Exekuce přikázáním pohledávky - z účtu dlužníka se odepíše dlužná částka.

Zápory : Nutno znát banku, která vede účet.

3. Exekuce prodejem nemovitostí - (viz katastr nemovitostí).Soud neodsouhlasí prodej nemovitosti za 5 M je-li dluh 200 K.

Zápory : Nemovitost se musí prodat v dražbě, né vždy se to povede.

4. Exekuce prodejem movitých věcí dlužníka - V návrhu na prodej movitých věcí je možno : a) Jmenovitě označit konkrétní věci ke zpeněžení, ale pokud je exekutor nenajde, nemůže vzít něco jiného. b) Pouze uvést, že věřitel navrhuje výkon rozhodnutí prodejem movitých věcí. Nelze zabavit : Věci nutné k uspokojování hmotných potřeb dlužníka a jeho rodiny.(Běžné oděvy, obvyklé vybavení domácnosti, věci, které dlužník potřebuje k práci, věci, jejihž prodej by byl v rozporu s morálnímy pravidly (snubní prsteny, zdravotní potřeby ....)

Exekutor je oprávněn :

Provést osobní prohlídku dlužníka, otevřít zamčené dveře domů, bytů, skříní (zámečník), může požádat o pomoc policii. Pokud se zabavené věci na dražbě neprodají (Opakovaně), může si je ponechat za 1/3 odhadované cenny, nebo úředně stanovené cenny. Věřitel má právo, osobně se účastnit exekuce.

Možnost obrany proti exekuci :

1. Vylučovací žalobou = žaloba, kdy třetí osova prokazuje, že majetek, který byl postižen exekucí, nepatří dlužníkovi.

2. Podání odvolání proti exekuci

3. Návrh na zastavení exekuce nebo její části.

4. Návrh na odklad provedení exkuce.

Výkup bytu najdete v kategorii: výkup bytu v osobním vlastnictví. Pokud máte byt v družstevním vlastnictví, tak více info najdete na výkup bytu v družstevním vlastnictví. Pokud máte možnost privatizace bytu najdete Vaší kategorii na výkup bytu před privatizací. Máte-li exekuci na bytě Vaší kategorii najdetena výkup bytu v exekuci. Pokud jste Vám přišlo nařízení k dražbě, tak více info u výkup bytu před dražbou a exekuce na byt.

Výkup bytu v lokalitách

Službu výkup bytu za hotové můžete využít nejen v okresech: Benešov, Beroun, Blansko, Břeclav, Brno-město, Brno-venkov, Bruntál, Cheb, Chomutov, Chrudim, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hlavní město Praha, Hodonín, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Prachatice, Praha-východ, Praha-západ, Přerov, Příbram, Prostějov, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tábor, Tachov, Teplice, Třebíč, Trutnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo a Žďár nad Sázavou.

Kontakt

tel.: +420 720 620 320

email: info@byty-vykupy.cz